V-Pars Makine İcon
Hakkımızda

Endüstriyel Temizlik Makinelerinizin Performansını En Üst Seviyeye Çıkarmak İçin Buradayız!image 13 Yıllık Deneyimimizle, Güvenilir ve Profesyonel Tamir Hizmetleri Sunuyoruz.

Biz kimiz?

        13 yıllık deneyimimizi, sürekli güncellenen Temizlik Makinesi sektörüne entegre ederek, yenilikçi ve çözüm odaklı prensibimizle en verimli hizmeti vermeye çalışmaktayız. İnovatif fikirlerle iş ortaklarımızın risk maliyeti ve saha içerisinde yaşanan olumsuz senaryoları engellemek amacıyla profesyonel ekiplerimiz etkin rol oynamaktadır.

Misyonumuz

        V-Pars Makine olarak felsefemiz, pazarladığımız veya kullanılan temizlik makinelerinin maksimum verimde ve sürede çalışmasını sağlamaktır. Doğru makine, doğru yer ve doğru zamanda çalışmayan makineler sürekli yedek parça tüketimi yaparak sonunda hurda olur. Ülkemize ve dünyamıza ciddi zararlar veren verimsiz tüketimi engellemek ve farkındalık oluşturmak en değerli hizmet çabamızdır.

+
MARKA
+
MODEL
+
YEDEK PARÇA
+
SERVİS
SERVİSLERİMİZ

Kaliteli Hizmet En Önceliğimizdir

Endüstriyel temizlik makinelerinizin en yüksek performansta çalışması için güvenilir bir teknik servis arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Firmamız, 13 yıldan fazla bir süredir sektörde kazandığı deneyim ve uzman kadrosuyla endüstriyel temizlik makinelerinizin bakım, onarım ve teknik destek ihtiyaçlarına kaliteli çözümler sunmaktadır.

Profesyonellik

Profesyonel kadromuz ve güçlü hizmet anlayışımızla müşterilerimize kaliteli çözümler sunuyoruz.

Kalite

İşimizdeki yüksek kalite standartları ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımızla, her projeye %100 odaklanıyoruz."